Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

APIE MUS

“Kūrėjo kampelyje“ gimstančios idėjos – tai natūralūs rankų darbo kūriniai, įkvėpti gamtos,miškų ir upių, kurių apsuptyje ši kūryba gimsta. Visomis gamtos dovanomis, kuriomis džiaugiamės mes, norime pasidalinti ir su Jumis, todėl pasitelkdami žinias ir intuiciją, kuriame natūralius produktus sau ir Jums.

„Kūrėjo kampelio“ rankų darbo smilkalai kuriami su meile iš kruopščiai atrinktų bei tarpusavyje derančių natūralių medžiagų, taip išgaunant malonius, švelnius kvapus, kurie gaivina, ramina, balansuoja ir įkvepia, o kai reikia, suteikia energijos, ryžto, ištvermės ir stiprybės.

Rankų darbo žvakių kūryboje, natūralumas mums taip pat vienas iš svarbiausių dalykų, todėl žvakes kuriame tik iš natūralaus sojų vaško, nenaudodami sintetinių kvapų ir kitų žmogui kenksmingų medžiagų.

Kūrėjo kampelio dirbtuvėlėse kuriame rankų darbo medinius žaislus vaikams. Vienas iš mūsų naujų projektų yra stalai – diaramos vaikams. Šie stalai skatina vaiko kūrybingumą ir papuošia vaiko aplinką, kurioje jis leidžia laiką ir žaidžia.

Tikimės, kad neužilgo galėsime pasidalinti ir savo natūralia rankų darbo kosmetika, kuri tapo mūsų gražios kasdienybės artima dalimi.

Mūsų darbų galerija

Mūsų natūrali kosmetika